Vi sparar data i cookies, genom att använda våra tjänster godkänner du det. ⇒ läs mer om cookies

Polhemsskola, Gävle

Annons

Bygg- och anläggningsprogrammet
Aggarwal, Natalie Cornelia
Almer, Cenny
Bergknecht, Christian
Bergsten Tränman, Gustav
Björk, Calle
Björnqvist, Jesper
Bognesand, Felix
Börjesson, Jonathan
Christensen, Syver
Eliasson, Emil
Engblom Bodinson, Emil
Engvall, Fredrik
Engvall, Kalle
Eriksson Melin, Ludwigh
Eriksson, Billy
Farshadi, Ashti
Fridh, Carl
Grönberg, Simon
Gustavsson, Linus
Henning, Joseph
Herkules, Timothy
Hillborg, Martin
Hillgren, Tobias
Högberg, Jonathan
Höglund, Leon
Jansson, Emil P
Johansson Åhlén, Gustav
Johansson, Albin
Johansson, Emma
Johansson, Michael
Johansson, Pontus
Jonsson, Axel
Klang, Axel
Larsson, Linus
Lind, Felix
Lind, Jesper
Löv, Jacob
Myhr, Jesper
Näsström, Oskar
Olsson, Fredrik
Palomäki Glöggler, Kristian
Persson, Buster
Ringberg, Moa
Saini, Sadjad
Sandberg, Andreas
Sandman, Jakob
Sjöberg, Elin
Sjöberg, Kim
Sjöblom Nordholm, Tim
Strid, Daniel
Sundell, Oliver
Söderman, Jonas
Tägtström, Teddy
Vidin, Patrick
Vigren, David
Wiberg, Jakob
Wickberg, Calle
Wimark, Anton
Ybert, Andreas
Zetterberg, Marcus
Åberg, Emil
Åhlstrand, Erik

Barn- och fritidsprogrammet
Alenius, Patrik
Andersson, Gustav
Aringskog, Linnéa
Brandvold, Louise
Dahlberg Hirsimäki, Sandra
Dahlin, Saga
Emblad, Emil
Erikson, Andrea
Falk, Concenttina
Forsberg, Jennifer
Friman, Maja
Hedberg, Emmy
Heidari, Ali
Hultman, Kevin
Jansson, Linda
Jansson, Natalie
Johansson, Angelica
Karlberg, Hanna
Kurvinen, Hanna
Lamré Schönrock, Sofie
Lejderung, Fredrik
Lind, Therese
Miranda Alegre, Andrés
Nilsson Dagohoy, Kenneth
Rask, Teodor
Sima, Jenny
Singthong, Anuchit
Trojner, Gustav
Waldemarsson, Alexandra
Walldén, Matilda
Westling, Sara
Åkesson, Johanna

El- och energiprogarmmet
Andersson, William
Bergman, Jacob
Brelin, Joakim
Brunzell, Simon
Bär, Nicklas
Drewes, Eric
Eriksson, Jonathan
Fjällström, Kelly
Gabrielsson, Emma
Gomes Göthe, Rickard
Grönlund Kylliäinen, Mikael
Hansson, Robin
Harila, Jesper
Hellgren Jupiter, Adam
Hellström, Anton
Hjorth, David
Holmstedt, Fredrik
Huutonen, Felix
Hällström, Emma
Jakobsson, Jim
Johansson, Anton
Jonsson, Jimmy
Karlsson, Emil
Krans, Johan
Larsson, Erik
Leandersson, William
Lindberg, Axel
Lundberg, Viktor
Lång Nilsson, Eddie
Löfgren, Karl
Lövgren, Robin
Mahato, Simon
Mattsson, Marcus
Mohamed, Farhan
Mohamed, Guelleh
Nordström, David
Nöjd, Filip
Olson, Carl
Pacheco Navarro, Daniel
Persson, Felix
Persson, Lina
Pousette, Jesper
Reyman, Marcus
Rolfsson, Rasmus
Saeed, Awader Jaza Saeed
Salmi, Sofi
Sjöberg, Gabriel
Sjödin, Erik
Skog, Emil
Sällman, David
Söder, Robin
Thyr, William
Toikka Karlsson, William
Tröjbom, Leo
Wachsmann, Viktor
Zäll Skov, Thom
Östlund, Håkan

Hantverksprogrammet, inriktning Florist
Dahlberg, Elin
Eriksson, Linnéa
Muhr Sedvall, Emma
Norling, Beatrice
Riseng, Isolde
Sköld, Jessica
Snäll, Ida
Vithal, Emilia
Weglin, Moa

Hantverksprogarmmet, inriktning Frisör
Djäkner, Love
Eriksson, Hanna
Eriksson, Olle
Evaldsson, Emma
Forsström, Amanda
Henriksson, Isa
Johnsson Törnros, Felicia
Jonsson, Sofie
Karlsson, Frida
Lindholm, Johanna
Lundberg, Amanda
Melin, Ellen
Myllymäki, Tove
Nyman, Frida
Pedersen, Felicia
Rolfhamre, Signe
Sjöberg, Isali
Wiklund, Josefine

Hantverksprogrammet, inriktning Textila tekniker
Andreasson, Sanna
Dilén, Emma
Hedblad, Anna
Holmstedt, Frida
Häckling, Ellinor
Moza Farsi, Cecilia
Nilsson, Michaela
Nordin, Therese
Pettersson, Rebecka
Söderlund, Ellinor
Talts, Alexander
Tynell, Sandra
Wärn, Emelie

Industritekniska programmet
Alahelisten, Anton Calundann
Berglund, Jimmy
Forsman, Joakim
Leijon, Viktor
Lundberg, Simon
Palmgren, Anton
Rodén, Filip

Restaurang- och livsmedelsprogrammet
Albinsson, Erika
Camansi, Shirly Ann
Englund, Pontus
Finell, Asta
Floberg Wallström, Victor
Franzén, Bella
Hållberg, Pontus
Jansson, Maja
Johansen, Sofie
Johansson, Julia
Karlsson, Filip
Karlsson, Olivia
Kylli, Daniella
Larsson, Ann-Louise
Lindgren, Viktoria
Ljus, Ellinor
Murén, Linda
Nilsson, Emma
Persson, Emma
Persson, Mimmi
Pharkprom, Kittichai
Schröder, Alexander
Segrelius, Calle
Sten, Georg
Strandberg, Johanna
Söderlind, Jesper
Söderman Dahlin, Felicia
Törnquist, Erik
Vestblom, Josefin
Ädel, Elin

Teknikprogrammet
Abdulrazak, Shahrukh
Ahmed, Dolovan
Ali, Baraa Emad
Alvesköld, Daniel
Amiot, André
Andersson, Manne
Andersson, Nora
Andersson, Sebastian
Andric, Mijo
Anonsen, Fanny
Attabipour, Chris
Back, Ronnie
Bereket, Robel
Bin Abdul Mukti, Jauhari
Bird, Oliver
Björsell, Filip
Bolin, Pontus
Borg, Tobias
Danielsson Olsson, Arvid
Egerfält, Julia
Eilemar, Stefan
Ekelund, Jakob
Elmsund, Victor
Englund, Linus
Engman, Lovisa
Eriksson, Denise
Farhan Fouad, Amani
Forsling, Jonas
Forslund, John
Frost, Hanna
Funseth, Albin
Granath, Oskar
Grönberg, Karl
Grönlund, Jesper
Hedman, Martin
Heidari, Nafisa
Helgesson, Simon
Helin, Alva
Hindström, Ludvig
Hjelte, Nils
Hjerth, William
Hoang, Micke
Holmström, Simon
Häggström, Andreas
Hännestrand, Filip
Höglenius, Kevin
Jansson, Christoffer
Jimaali, Fathi
Johansson, Douglas
Johansson, Jonas
Johansson, Mattias
Johansson, Peo
Jädernäs, Jennika
Kuiper, Felix
Källberg, Thobias
Larsson, Oliver
Lechnio, Pontus
Ledesma Eriksson, Petter
Lilja, Linus
Lindblom, Joakim
Lundin, Viktor
Lundkvist, Viktor
Magnusson, Oscar
Malmström, Hanna
Mariwan Mustafa, Dilan
Mohamud, Abdirahim Abdullahi
Mårtensson, Andreas
Nabiallahi, Edwin
Nilsson, Kalle
Nimani, Sebastian
Norberg, Beatrice
Nordenstam, Daniel
Nordin, Alexander
Normark, Ebba
Obenius-Kujansuu, Jonathan
Palmqvist, Petter
Persson, Björn
Persson, William
Pettersson, Ellinor
Quick, Daniel
Radonic, Wictor
Ragnarsson, Felix
Rask, Viktor
Rudolfsson, Anton
Shuker, Zainab
Sidén, Elin
Sjöberg, Magnus
Skalk, Ditte
Sorri, Petter
Sundman, Hanna
Sundqvist, Josefine
Svedén, Martin
Svensson, Sam
Svensson, Viktor
Säll, Johanna
Thunström, Gustav
Thyr, Felix
Tillman, Joacim
Vahlman, Lucas
Valtonen, Love
Van Kuijl, Frida
Västerbo, Erik
Wallberg, Fredric
Westlin, Patrik
Westlund, David
Wielbass, Markus
Åhlund, Carl
Åkerlind, Filip
Årman, Lisa
Åsberg, Rasmus
Åström, Matilda
Östlund, Sofie
Östman, Joel

VVS- och fastighetsprogrammet
Bjurling, Hanna
Dahlqvist, Martin
Delleskog Lundgren, Sebastian
Forsman, Joacim
Hedqvist, Max
Herbertsson, Roger
Holm, Gustav
Höglander, Erik
Isaksson, Henry
Jansson, Simon
Karlsson, Johan
Källström, Nisse
Lomfalk, Isack
Löfqvist, Emil
Mårtensson, Mattias
Nilsson, Adam
Nyström, Kristina
Olsson, Erik
Persson, Patrik
Pettersson, William
Siggstedt, Pontus
Sköld, Alfred
Söderberg, Ludvig
Trolin, Thomas
Viklund, Viktor
Weitkamp, Robin
Westin, Daniel
Åsbrink, Emil

Vård- och omsorgsprogrammet
Abdulgadir, Faaiso
Ali Hassan, Nadifo
Andersson, Sofie
Brask, Josefine
Farah, Muna Mohamed
Grelsson, Malin
Gustafsson, Emelie
Hedman, Julia
Holmberg, Madeléne
Hyllengren, Moa
Larsson, Mikaela
Liljedahl, Jennika
Lind, Bettina
Lundgren Ojamäe, Sofia
Malmlund, Sara
Maxamed, Idil
Mårtensson, Charlotta
Osorio Adolfsson, Nathalie
Persson, Sofie
Petersson, Mollie
Roting-Björklund, Ellinore
Saleh, Atiya
Salvo Zamora, Lisa Maria
Short, Evelina
Svensson, Emelie
Svensson, Jenny
Sving, Johan
Torell, Amanda
Westlund, Matilda
Wilhelmsson, Belinda
Yousef, Nadin

Basåret
Axner, Pontus
 Bergkvist, Linnéa
Bergman, Mattias
Bergvall, Karolina
Draganic, Sinisa
Eriksson, Josefin
Forslund, Robin
Fredriksson, Dario
Frigård, Josefin
Hassan, Nimo
Hillgren Baumgardt, Rosanna
Holmsten, Julia
Kaveh, Poya
Lindqvist, Joakim
Nilsson, Isak
Regnander, Christijan
Simovski, Filip
Svedling Sahlström, David
Säve, Kevin
Tsegai, Feven Melake
Ullström, Joel
Wallberg, Oscar
Welin Brook, Per
Westin, Rickard

Mer läsning

Annons