Vi sparar data i cookies, genom att använda våra tjänster godkänner du det. ⇒ läs mer om cookies

Lokala åkare i Öppet spår/måndag

Här är lokala åkare som genomförde Öppet spår under måndagen

Annons

A

Ronja Alm, ICA-handlarnas Idrottsförening, 9.55.06, Joacim Altberg, Högbo Gymnastik och Idrottsförening, 6.16.51, Bo Andersson, Österfärnebo Idrottsförening. 9.16.30, Ingrid H Amren, Årsunda Idrottsförening, 11.09.13.

Karin Bergman, Korsnäs Korpförening, 8.30.51, Jonas Björk, Valbo, 8.16.59, Ebba Björk, Sandviken, 6.37.40, Fredrik Björk, Sandviken, 8.07.24, Kerstin Boman, Gävle, 10.45.34, Per-Erik Boman, Torsåker, 9.19.10, Nicklas Boman, Hofors, 9.43.30, Magnus Brodin, Gävle, 10.37.09, Ulrika Bäckström, Forsmarks Idrottsförening, 8.06.42, Angelica Börjesson, Årsunda, 7.29.32.

C

Erik Cederstrand, AB Karl Hedin Idrottsförening, 8.37.20.

D

Patrik Dahlman, Gävle, 9.27.44, Per Dahlman, Gävle, 9.11.18, Björn Dahlström, Gävle, 7.53.38, Tina Dahlström Bergh, ICA-handlarnas Idrottsförening, 9.55.07.

E

Lars Edgren, Valbo, 7.47.57, Roger Edström, Valbo Allmänna Idrottsförening, 7.06.33, Leif Ehn, Gävle, 8.07.26, Fredrik Ehrin, Älvkarleby, 9.34.23, Lena Ehrling, Gävle, 11.25.20, Sven-Olof Ekman, Sandviken, 9.05.53, Therese Engwall, Gävle, 10.23.37, Ragnar Eriksson, Kungsgårdens Sportklubb, 7.23.10, Magnus Eriksson, Orienteringsklubben Borgen, 7.01.14, Jan-Peter Eriksson, Gävle, 8.29.36.

F

Åke Falk, Järbo, 9.23.58, Mattias Falk, Valbo, 9.23.57, Krister Frank, Ockelbo Skidklubb, 6.59.15, Jan-Åke Franzén, Gävle Skidkamrater, 9.27.29, Christer Fyhr, Gävle, 6.07.41.

G

Thomas Grabs, Örbyhus, 7.22.58, David Grannas, Sandviken, 10.35.55, Glenn Grannas, Sandviken, 10.36.03, Stefan Green, Gävle, 9.21.08, Matts Gunnarsson, Storvik, 11.49.59.

H

Jonas Hallebrand, Järbo, 11.53.23, Sten Halseth, Gävle, 8.46.38, Helena Hannula, Månkarbo Idrottsförening, 10.36.26, Marie Hedman Wigg, AXA Sports Club, 6.59.11, Karl-Henrik Hellmer, Gävle, 7.34.45, Peter Henningsson, Sandviken, 6.39.44, Kennerth Hillgren, Gävle Skidkamrater, 7.56.12, Olle Hillman, Högbo Gymnastik och Idrottsförening, 9.12.53, Joakim Hillman, Hofors, 10.07.32, Magnus Hjelmér, Gävle, 7.36.17, Mathias Hofren, Gävle, 10.05.38, Ann-Louise Holmqvist, Gävle, 10.26.47, Lennart Hägg, AXA Sports Club, 6.53.27, Martin Hägglund, Forsmarks Idrottsförening, 8.41.24.

J

Peter Jansson, Ockelbo Skidklubb, 6.39.51, Tommy Jansson, Skutskär, 6.48.29, Charlotta Joelsson, Gävle, 11.23.04, Frida Joelsson, Gävle, 10.33.07, Crister Johansson, Ockelbo Skidklubb, 6.37.26, Oscar Johansson, Gävle, 9.24.32, Bert Johansson, Gävle, 9.17.12, Fredrik Jonsson, Sandviken, 9.12.25, Robin Jonsson, Gävle, 7.56.41, Jonas Jonsson, Gävle, 6.42.49.

K

Lars-Henrik Karlsson, Gävle, 9.33.49, Rickard Klingberg, Gävle, 8.06.48, Jörgen Krentze, Älvkarleby, 8.33.46.

L

Rainer Lavér, Gävle, 9.11.23, Ulf Lidfors, Gävle, 7.52.53, Niclas Lind, Gävle, 8.08.04, Karl-Erik Lindroth, Skutskär, 11.01.34, Lennart Lindström, Gävle, 8.19.39, Thomas Lundberg, Gävle, 7.53.24, Bengt Lundgren, AXA Sports Club, 8.12.11, Arne Lundin, Preem Idrottsförening, 9.25.06.

M

Niclas Malmström, Storvik, 9.16.46, Rickard Molin, Gävle, 6.13.56.

N

Andreas Nehvonen, Sandviken, 8.53.45, Eva Nikander, Ockelbo Skidklubb, 8.25.30, Lars Nilsson, Valbo Allmänna Idrottsförening, 5.30.21, Anders Nordenfors, Gävle, 7.17.15, Anders Nordqvist, Gävle, 7.59.32, Monika Norrback, Sandviken, 9.45.32, Niklas Nygren, AXA Sports Club, 11.12.50.

P

Mattias Persson, Karlholmsbruk, 10.25.32, Niklas Persson, Högbo Gymnastik och Idrottsförening, 7.26.24, Inger Persson, Gävle, 9.48.19.

R

Niclas Ragnarsson, Hofors, 8.38.00, Björn Ring, Gävle, 8.31.24, Ingela Rääf, Sandviken, 10.25.59.

S

Michael Sahlin, Högbo Gymnastik och Idrottsförening, 7.57.08, Kerstin Sandqvist, Stadium Idrottsförening, 8.45.03, Anna Stohm, Orienteringsklubben Tyr, 10.05.50, Rolf Ström, Stensätra Skidklubb, 7.34.42, Jonas Strömberg, Furuvik, 7.14.55, Håkan Sundelin, Gävle, 7.20.34, Jonas Sundell, Gävle, 8.29.46, Christoffer Svedberg, Gävle, 8.59.01, Ola Svärd, Ockelbo Skidklubb, 6.36.18.

T

Malin Torstensson, Tierps Idrottsförening, 10.19.19, Carina Vahlund, Högbo Gymnastik och Idrottsförening, 8.30.32.

W

Peter Werlefors, Gävle, 9.42.19, Martin Werme, Gävle, 11.01.50, Morgan Wiberg, Torsåker, 8.19.27, Kerstin Wikander, Gävle, 9.05.20.

Z

Patrik Zetterström, Valbo Allmänna Idrottsförening, 7.28.12.

Å

Torbjörn Ågren, AXA Sports Club, 8.01.17, Rikard Åhlén, Gävle, 8.07.36, Diana Åhlén, Gävle, 8.45.37, Anders Åkerman, Hållnäs, 10.49.48, Magnus Åström, Sandviken, 7.15.34.

Ö

Per Öberg, Hofors, 8.49.35, Timo Österbacka, Hofors, 7.36.11.

Mer läsning

Annons