Vi sparar data i cookies, genom att använda våra tjänster godkänner du det. ⇒ läs mer om cookies

Lokala åkare i Öppet spår/söndag

Här är lokala åkare som genomförde Öppet spår under söndagen

Annons

Martin Ahnlén, Sandviken, 7.26.58, Marcus Andersson, Valbo, 7.55.33, Peter Andersson, Gävle, 7.42.33, Reino Andersson, Hofors, 10.14.28, Göran Andersson, Gävle, 8.27.25, Lars-Erik Andersson, Valbo Allmänna Idrottsförening, 9.16.16, Jerker Axlund, IK Rex, 7.21.39

B

Karin Back Swedin, Sandviken, 8.43.20, Mikael Belin, gävle, 8.20.51, Jonas Bergström, Gävle, 10.23.58, Andreas Borgström, Valbo, 9.45.32, Anders Brandt, Gävle, 11.25.34, Jan Brinnen, Gävle, 6.47.55, Johan Burman, Gävle, 10.55.35, Erik Bäck, Gävle, 7.44.22.

C

Leif Carlsson, Gävle Skidkamrater.

D

8.37.59, Nils-Erik Dahlsten, Valbo, 9.37.33.

E

Dredrik Edin, AXA Sports Club, 11.28.53, Stefan Ekström, Atlas Copco Idrottsförening, 8.14.41, Fredrik Englund, Gävle, 11.16.52, Stefan Englund, Gävle, 11.16.51, Linus Engstrand, Ockelbo Skidklubb, 9.03.14, Maria Enquist, Högbo Gymnastik och Idrottsförening, 8.40.23, Daniel Ericsäter, Gävle, 7.48.48, Lena Eriksson, Gävle, 10.18.23, Christina Eriksson, Sandviken, 11.19.07, Anna Eriksson, Högbo Gymnastik och Idrottsförening, 8.06.12, Amelie Eriksson, Sandviken, 11.08.49, Viktor Ersmarker, Valbo Allmänna Idrottsförening, 9.33.05.

F

Daniel Falk, Sandviken, 8.51.13, Bernt Fresk, Duveds Idrottsförening, 6.20.20, Oscar Frisendahl, Sandviken, 8.47.01.

G

Håkan Gabrielsen, Gävle, 10.55.27, Ulf Göransson, Gävle, 11.19.49.

H

Johanna Hallberg, Sandviken, 9.01.19, Per Hedlund, Sandviken, 9.15.48, Anders Helin, Ockelbo Skidklubb, 8.16.28, Sven Huovinen, Tierp, 8.51.38, Andreas Högberg, Gävle, 10.18.40

J

Lotta Jeppsson, Sandviken, 11.18.00, Björn Johansson, Gävle, 9.58.13, Ulf Jonasson, Söderfors Gymnastik o IF, 9.46.45.

K

Jan Karlsson, Orienteringsklubben Borgen, 7.06.00, Mikael Karlsson, Månkarbo Idrottsförening, 7.42.23, Patrik Karlsson, Kungsgårdens Sportklubb, 9.19.16, Leif Karlsson, Kungsgårdens Sportklubb, 9.19.23, Fredrik Kaskela, Hofors, 10.05.56, Maarit Kaskela, Hofors, 10.05.52, Erik Kerstell, Sandviken, 8.01.11, Marie Kihlström, Årsunda, 10.04.56.

L

Anders Larsson, Åshammars Idrottsklubb, 7.44.37, Christian Larsson, Gävle, 9.31.42, Malin Larsson, Gävle, 6.31.50, Daniel Larsson, Gävle, 10.18.03, Thomas Larsson, Sandviken, 9.35.58, Thomas Larsson, Gävle, 9.31.44, Ingela Lawniczak, Gävle, 11.39.27, Lars Lindström, Gävle, 9.29.11, Staffan Lövström, Månkarbo Idrottsförening, 8.22.05.

M

Ingrid Magnusson, Gävle, 12.01.31, Patrik Mattes, Gävle, 8.43.54, Joakim Mikaelsson, Sandviken, 9.09.23, Ola Modig, Gävle, 9.47.05, Malin Nilsson Köhn, Gävle, 10.50.58, Mats Norberg, Torsåker, 9.06.35.

N

Laila Nyström, Hofors, 11.27.39, Göran Nyström, Sandviken, 12.02.52.

O

Malin Owén, Valbo Allmänna Idrottsförening, 6.42.22.

P

Linus Persson, Gävle, 11.34.22, Håkan Pesonen, Söderfors, 7.39.01.

R

Patrik Rosén, Gävle, 10.15.44, Josef Rundström, Gävle, 7.56.33, Henrik Rönnholm, Hållnäs, 9.01.43.

S

Sara Schildt, Gävle, 12.06.09, Vasily Simutkin, Tobo, 9.52.02.

Ulf Sjulander, Tierps Idrottsförening, 9.40.58, Erik Sjulander, Tierps Idrottsförening, 8.19.38, Jim Sjöström, Gävle, 6.41.22, Peter Stenberg, Gävle Skidkamrater, 9.53.42, Maria Stenstadvold, Basalt, 10.36.21, Gösta Ståhlberg, Järbo Idrottsförening, 7.25.59

T

Pelle Tillman, Gävle, 12.01.31, Georg Tunell, Tierps Idrottsförening, 8.41.55.

VW

Niclas Värn, Gävle, 11.00.59, Stefan Westerbom, Tierp, 7.16.41, Jonny Wigert, Axmar, 6.41.01, Niklas Wiklander, Storvik, 11.18.33.

Å

Jonas Åkerlund, Ockelbo Skidklubb, 8.04.47.

Ö

Anders Östlund, Gävle, 9.47.06.

Mer läsning

Annons